Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Обгрунтовано доцільність врахування впливу попиту споживачів на виробниче споживання основних засобів. Визначено критерії, що обумовлюють критичні межі експлуатації основних засобів. Описано параметри, які можуть використовуватися при прогнозуванні періоду їх виробничого споживання. The necessity is proved to take into account influence of demand of the consumers on industrial consumption of a fixed capital. The criteria are determined which cause critical borders of operation of a fixed capital. The parameters are described which can be used at forecasting the period of their industrial consumption.

Дейнега І. О. Вплив ринкових факторів на виробниче споживання основних засобів на підприємстві / І. О. Дейнега // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2003. – № 494 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 190–196. – Бібліографія: 12 назв.