Огляд вітчизняного та світового ринків лізингу

Розглянуто історичний аспект розвитку лізингової діяльності у світі, визначено основні передумови та економічні причини виникнення лізингових операцій у США та європейських країнах. Виконано порівняльний аналіз сучасних ринків лізингових послуг США, Німеччини, Японії, України за такими ознаками: основні умови договору фінансового лізингу та характерні особливості лізингової діяльності. Визначено пріоритети подальшого розвитку вітчизняного ринку лізингових послуг. It was considered the historical aspect of world leasing activity. It was identified the main prestep and economic reason of leasing operation in the USA and European Union countries. It was compared the analysis of current market of leasing services in the USA, Germany, Japan, Ukraine by such factor: main principle of financial leasing and peculiarities of leasing activity. It was researched the priorities of national market of leasing activity development.

Подольчак Н. І. Огляд вітчизняного та світового ринків лізингу / Н. І. Подольчак // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2008. – № 635 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 108–113. – Бібліографія: 8 назв.