Національний університет "Львівська політехніка"

Розглянуто проблему побудови концептуальних моделей, за допомогою яких можна отримувати універсальні з погляду специфіки способу організації переміщення вимірювального агента розв’язання важливих задач автономних досліджень. The problem of desing of conceptual models allowing to find general solutions of important autonomous explorations’ tasks with diverse explorer agent’s mobylity technics is considered.

концептуальні моделі, вимірювальний агент, задачі

Бочкарьов О. Ю. Способи організації переміщення мобільних вимірювальних агентів: підходи до побудови концептуальних моделей / О. Ю. Бочкарьов // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 658 : Комп’ютерні системи та мережі. – С. 15-20. – Бібліографія: 14 назв.