Видавництво Наукового товариства ім. Шевченка

Розглянуто підходи для побудови зведених бібліотечних електронних каталогів та підкреслено складність їх організації в умовах різноманітного бібліотечного програмного забезпечення та форматів даних. Показано, що протокол збору метаданих OAI-PMH, що успішно застосовний для об’єднання та поширення цифрових ресурсів, застосовується і для об’єднання бібліографічних ресурсів з бібліотечних електронних каталогів. The paper considers different models for building a union library catalogs and highlighted the complexity of their organization in a diverse library software and data formats. It is shown that Protocol for Metadata Harvesting (OAI-PMH) successfully applies for association and distribution of digital resources can be used for combining bibliographic resources from library catalogs.

зведений бібліотечний електронний каталог, електронний каталог, OAI-PMH, агрегація метаданих, HTTP, XML, Union OPAC Catalogue, OPAC, OAI-PMH, Metadata Harvesting, HTTP, XML

Андрухів А. Особливості застосування протоколу OAI-PMH для зведених бібліотечних електронних каталогів / Андрій Андрухів, Сергій Дубик // Інноваційні комп'ютерні технології у вищій школі : матеріали 8-ої Науково-практичної конференції, 22–24 листопада 2016 року, Львів / Національний університет «Львівська політехніка». – Львів : Видавництво Наукового товариства ім. Шевченка, 2016. – С. 17–22. – Бібліографія: 19 назв.

Endorsement

Review