Вимірювання параметрів пасивних величин з використанням принципу двоканальності

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розглядається узагальнений підхід до проблеми вимірювання параметрів пасивних величин. Зроблено спробу показати спорідненість мостового методу вимірювання з методом прямого перетворення параметрів пасивних величин в напругу постійного струму. Рассматривается обобщенный подход к проблеме измерения параметров пассивных величин. Показано общность мостового метода измерения с методом прямого преобразования пассивных величин в напряжение постоянного тока. It is considering a generalized approach to the problem of passive parameters mtasuring. It is made an affort to show a community of bridge method of measuring and method of direct transformation of passive parameters in direct current voltage.

Походило Є. Вимірювання параметрів пасивних величин з використанням принципу двоканальності / Євген Походило // Вимірювальна техніка та метрологія : міжвідомчий науково-технічний збірник / Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор Б. І. Стадник. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2000. – Випуск 57. – С. 27–31. – Бібліографія: 17 назв.