Розглянуто проблеми, які виникають при побудові та розробці систем автоматичного проектування гідростатичних систем з використанням методу функціональних блоків, виходячи з морфологічної трактовки процесу проектування гідростатичних систем. Розглянуто загальні вхідні дані методу та загальні проблеми, які виникають під час побудови систем автоматизації проектування гідростатичних систем методом функціональних блоків. Considered the problems, which arise during construction and development of CAD of hydrostatic systems with use of functional blocks method, proceeding from morphological point of view. Considered the problems, which arise during CAD of hydrostatic systems by method of functional blocks.

Проблеми побудови систем автоматизації проектування гідростатичних систем методом функціональних блоків / П. Ю. Денисюк, М. В. Лобур, В. М. Теслюк, З. Яндзикевіч // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2003. – № 471 : Комп'ютерні системи проектування. Теорія і практика. – С. 44–50. – Бібліографія: 3 назви.