Видавництво Державного університету “Львівська політехніка"

Розглядаються варіанти побудови структур індикаторів синфазності, квадратури та засобів порівняння амплітуд змінних напруг з автоматичною корекцією похибок за методом зразкових сигналів.Рассмотрены варианты построения структур индикаторов синфазности, квадратуры и средств сравнения амплитуд переменных напряжений с автоматической коррекцией погрешностей по методу образцовых сигналов.The structure of indicators quadrature, phasing and comparators amplitudes of alternating voltage with automatic correcting errors are examined in this article.

Бучма І. Автоматична корекція похибок методом зразкових сигналів у схемах з періодичним порівнянням / І. Бучма // Вимірювальна техніка та метрологія : міжвідомчий науково-технічний збірник / Державний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор Б. І. Стадник. – Львів : Видавництво Державного університету "Львівська політехніка", 2000. – Випуск 56. – С. 3–8. – Бібліографія: 16 назв.