Становлення Поліської Січі УПА на Волин

Thumbnail Image

2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Досліджується проблема становлення українського національного військового Руху Опору на волинських землях під час Другої світової війни. Аналізується формування Поліської Січі УПА отамана Т. Бульби-Боровця як боєздатної одиниці у боротьбі за суверенну Українську державу.
The problem of Ukrainian national military rebel movement in Volyn region during the World War II is considered. The formation of Polisska Sich of Ukrainian Rebel Army under the leadership of Bulba-Borovets as an active force in the struggle for the Sovereignty of Ukrainian nation.

Дем’янюк О. Й. Становлення Поліської Січі УПА на Волин / О. Й. Дем’янюк // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 541 : Держава та армія. — С. 64–68.

Endorsement

Review