Розглянуто особливості алгоритму побудови дерева оптимального згортання схеми при різних критеріях та значеннях параметрів роботи. Виконано аналіз вхідних даних, дана оцінка якості кластеризації. The main features of algorithm of construction of tree of the optimum rolling up of chart are considered at different criteria and parameters of work. The analysis of entrance data and estimation of quality of clusterization.

Базилевич Р. П. Аналіз вхідних даних та оцінка якості кластеризації для алгоритму оптимального згортання схем / Р. П. Базилевич, А. Р. Ждан // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2008. – № 626 : Комп'ютерні системи проектування. Теорія і практика. – С. 32–38. – Бібліографія: 4 назви.