The database of emotional speech

2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

База даних емоційних розмов є частиною проекту “BaFra”, метою якого є створення польсько мовного корпусу, що спеціалізується на тестуванні програм розпізнавання голосу. До складу бази входять фрази, продиктовані диктором яу у нормальній обстановці, так і модифіковані фрази. Подібна мовна база дозволяє тестувати стійкість алгоритмів розпізнавання мови до зміни диктора та його емоційного стану.
The database of emotional speech is the part of the „BaFra” project, witch has been designed in order to create the polish speech corpus specialized in testing voice recognition applications. The Corpus contains the phrases spoken by the speakers in a normal way as well as phrases spoken in a modified way. Such a language base permits to make algorithms resistance-tests which are responsible for speaker and emotion recognition

Gadek J. The database of emotional speech / J. Gadek // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 534 : Радіоелектроніка та телекомунікації. — С. 165–172. — (Математичне моделювання та комп’ютерні технології).