Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Запропоновано алгоритм оцінювання рівня якості моделі кореляційних зв’язків між дорожньо-транспортними подіями (ДТП) та інтенсивністю геомагнітного поля (ІГМП) з урахуванням часу доби. The purpose of work is development of algorithm estimation a degree of quality for model of correlation connections between road–transport events (RTE) and intensity of geomagnetic field (IGMF) in view of time of day.

Сопільник Л. І. Оцінка якості моделі кореляційних зв’язків між дорожньо-транспортними подіями (ДТП) та інтенсивністю геомагнітного поля (ІГМП) з урахуванням часу доби / Л. І. Сопільник, О. О. Калинський // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2004. – № 500 : Автоматика, вимірювання та керування. – С. 111–117. – Бібліографія: 9 назв.