Видавництво Львівської політехніки

Розглянуто деякі результати міжнародного концептуального проектування в межах навчального семінару «Дороги, що ведуть до Дрездена» та семестрового проектування з реновації архітектурного середовища Александерпляцу в Берліні, отримані у роботах студентів Львівської архітектурної школи, які можуть стимулювати розвиток сучасної архітектурної типології в історичних містах. The article discusses some results of the international conceptual design within the educational seminar "Roads leading to Dresden" and semester planning for renovation of the architectural environment of Alexanderplatz in Berlin. These students work which were designed at Lviv architecture school can stimulate the development of modern architectural typology of historical cities.

кафедра дизайну архітектурного середовища, концептуальне проектування, архітектурна типологія, the department of design of architectural environment, conceptual design, architectural typology

Проскуряков В. І. Розвиток прогресивних типологічних ідей архітектурними школами Львова і Дрездена / В. І. Проскуряков // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2010. – № 674 : Архітектура. – С. 215–222. – Бібліографія: 5 назв.