Конкурентоспроможність освітніх послуг: роль матеріально-технічної бази

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглядаються поняття послуги, загальні та специфічні особливості освітньої послуги, подається їх класифікація для моніторингу конкурентів та сегментації ринку. Характеризуються способи забезпечення конкурентних переваг ВНЗ поточного періоду та акцентується увага на засобах конкурентоспроможності освітньої послуги у майбутньому періоді, врахуванні всіх складових, особливо матеріально-технічної бази ВНЗ. The essence of service, general and specific peculiarities of educational service is viewed, provided their classification for competitors and market segmentation monitoring. We also characterized ways of obtaining competitive advantages of Higher Educational Establishments at the running period and emphasized measures of educational service competitiveness in the future incanting all elements, especially of material and technical base of Higher Educational Establishments.

Штуль В. П. Конкурентоспроможність освітніх послуг: роль матеріально-технічної бази / В. П. Штуль // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2003. – № 494 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 258–265. – Бібліографія: 8 назв.