Деякі аспекти словоскладання як продуктивний засіб творення неологізмів

Проаналізовано 1500 неологізмів, наведених в додатку до Longman Dictionary of Contemporary English 2001, і виявлено найпродуктивніші моделі утворення іменників-композитів у англійській мові в 80-90-х роках. In this article we analised 1500 neologisms, given in Supplement to Longman Dictionary of Contemporary English 2001, and reaveled the most productive models of compound-nouns word-formation in the English language in 80-90 s.

Олеськів О. Є. Деякі аспекти словоскладання як продуктивний засіб творення неологізмів / О. Є. Олеськів // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2002. – № 465 : Проблеми лінгвістики науково-технічного і художнього тексту та питання лінгвометодики. – С. 70–72. – Бібліографія: 7 назв.