Thumbnail Image

Розглянуто проблему деформації глобалізаційних процесів. Сьогодні проблеми глобалізації і антиглобалізації надзвичайно актуальні в світі, а також і для вітчизняних підприємств. Саме тому тенденції в змінах і в оцінці глобалізаційних процесів становлять науковий інтерес у статті. In submitted clause the problem of deformation globalization rises. Today problems globalization and anti-globalization very urgent in the world, together with for the domestic enterprises. Therefore tendencies in changes and in an estimation globalization of processes are of interest in to clause.

Фостик М. В. Криза неоліберальної глобалізації та стратегії виходу з кризи: погляди сучасних антиглобалістів / М. В. Фостик // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2004. – № 504 : Проблеми економіки та управління. – С. 111–116. – Бібліографія: 6 назв.

Endorsement

Review