Методом iнтегральних перетворень з невiдокремленими змiнними на рiманових многовидах для iнварiантних елiптичних рiвнянь з узагальненим оператором Лежандра побудовано фундаментальний розв'язок. Fundamental solution of invariant elliptic equations with generalized Legandres operator is constructed by the method of integral transformations with nondeparated variables on Rimannian manifolds.

оператор Лежандра, рiманiв многовид, фундаментальний розв'язок, iнтегральне перетворення, iнварiантнi елiптичнi рiвняння, Legendre operator, Riemannian manifold, integral transformation, invoriant ellipt equations

Конет I. Фундаментальний розв'язок для iнварiантних елiптичних рiвнянь з узагальненим оператором Лежандра на рiманових многовидах /I. Конет, М. Ленюк // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2009. – № 643 : Фізико-математичні науки. – С. 53–56. – Бібліографія: 2 назви.