Оптимізація методики контролю якості сонячних колекторів

Видавництво Львівської політехніки

Наведено методику контролю якості для сонячних колекторів, яка дасть змогу оптимізувати показники якості сонячних колекторів та встановити ефективність їх роботи за коефіцієнтом корисної дії, що виражений як комплексний показник якості. Приведено методику контроля качества для солнечных коллекторов, которая позволит оптимизировать показатели качества солнечных коллекторов и установить эффективность их работы по коэффициенту полезного действия, который выражен как комплексный показатель качества. The method of quality control for solar collectors, which will optimize the parameters of quality solar collectors and establish the effectiveness of their work efficiency, which is expressed as a comprehensive indicator of quality.

Оптимізація методики контролю якості сонячних колекторів / Петро Столярчук, Богдан Микийчук, Василь Яцук, Оксана Шпак // Вимірювальна техніка та метрологія : міжвідомчий науково-технічний збірник / Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор Б. І. Стадник. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2014. – Випуск 75. – С. 119–124. – Бібліографія: 10 назв.