Викладено результати досліджень шахтних відвальних порід Львівсько-Волинського вугільного басейну з метою застосування їх у дорожньому будівництві. Наведено хіміко-мінералогічний склад, фізико-механічні характеристики та зерновий склад відвальних порід. За матеріалами досліджень запропоновано сфери використання відвальних порід у дорожньому будівництві. The testing result of the mining nonutilizable waste of Lviv-Volynsk Coal Field is discussed. There was a usage of the waste in the road building as a testing goal. The chemical, mineral and the grain mixture of the waste are presented. There were the applications methods of mining waste in the roads and highways construction proposed.

хіміко-мінералогічний склад, фізико-механічні характеристики, відвальні породи, дорожнє будівництво, chemical, mineral and the grain mixture, highways construction proposed

Мовчан М. І. Використання шахтних відвальних порід Львівсько-Волинського вугільного басейну у дорожньому будівництві / М. І. Мовчан, Д. М. Акімов // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2011. – № 697 : Теорія і практика будівництва. – С. 174–179. – Бібліографія: 11 назв.