Modelling of frictional taped connections in machine design

Thumbnail Image

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Стаття присвячена моделюванню фрикцыйних конычних звєязкыв у проектуванны машин. Проектні завдання для пристроїв і механічних елементів потребують підвищення якості на виробництві.Важлива річ - правильне проектування і точне копіювання геометричної форми та структури поверхонь, що з'єднуються.Показано як потрібно отримати об'єктивніші проектні умови для геометричних параметрів конічних з'єднувальних елементів, які задовольняють вищі ступені статичного і динамічного навантаження. This paper is devoted to the modelling of frictional tapered connection in machine design. Designing tasks for devices and mechnical units need manufacturing quality increasing. Important thing is correct design and accurate repeoduction of geometrical shape and structure of mating surface. the article shows how to obtaining more objective design conditions of geometrical features of tapered connection elements, which satisfy in higher degree than before the conditions of state of static and dynamic load.

проектування механізмів, якість виробництва, конічне з'єднання, machine design, manufacturing quality, tapered connection

Modelling of frictional taped connections in machine design / A. Kolodziej, M. Dudziak, J. Kroczak, T. Podollski // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 651 : Комп'ютерні системи проектування. Теорія і практика. – С. 101–106. – Бібліографія: 4 назви.

Endorsement

Review