Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Визначено передумови формування ефективних механізмів регулювання соціальнотрудових відносин. In article the pre-conditions are definite of forming of effective machineries of adjusting of social-labour relations.

креативні корпорації, загальноцивілізаційні тенденції, корпоративна культура, creature corporations, total civilization’s tendencies, corporative culture

Черниш О. І. Передумови формування ефективних механізмів регулювання соціально-трудових відносин / О. І. Черниш, В. І. Токарева // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2007. – № 582 : Проблеми економіки та управління. – С. 257–261. – Бібліографія: 6 назв.