Видавництво Львівської політехніки

Розглянуто вплив інформаційно-комунікаційних технологій на розвиток та вдосконалення інформаційно-навчального середовища сучасного ВНЗ. Окреслено тенденції подальшого розвитку та методів застосування інформаційних та Інтернет-технологій у інформаційно-навчальному середовищі ВНЗ. Influence of information and communication technologies on the development and improvement of the information and education environment of the modern university are considered. Trends of the further development and application methods of information and Internet-technologies in information and education environment of the university are planned.

ВНЗ, електронний навчальний документ, інформаційно-комунікаційні технології, Інтернет-сервіс, Інтернет-технології, інформаційно-навчальне середовище ВНЗ, university, e-learning document, information and communication technologies, Interne-service, Internet-technologies, information and education environment of the university

Шелестова А. Інформаційні й Інтернет-технології як базові компоненти інформаційно-навчального середовища сучасного ВНЗ / Анна Шелестова // Інноваційні комп'ютерні технології у вищій школі : матеріали 6-ої Науково-практичної конференції, 18–20 листопада 2014 року, Львів / Національний університет "Львівська політехніка". – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2014. – С. 64–71. – Бібліографія: 7 назв.