Моделі великих даних для систем електронної комерції

2018-02 26

Видавництво Львівської політехніки

Розроблено узагальнену структурну модель інформаційного ресурсу Великих Даних для систем електронної комерції. Виконано аналіз та обґрунтування можливості і доцільності використання Великих Даних у процесах електронної комерції. Розроблено концепцію метасхеми для управління доступом до ресурсу Великих Даних. Використання метасхеми дає змогу формувати підмножину інформаційного ресурсу релевантну певній категорії завдань електронної комерції.
Generalized structural model of Big Data information resource for e-commerce systems developed in this paper. The analysis and substantiation of possibility and expediency of use of the Big Data in the processes of e-commerce performed. Concept of metascheme for control of access to Big Data source developed. Application of such metascheme allows to form a subset of data resource relevant to a certain type of e-commerce tasks.

електронна комерція, Великі Дані, структури даних, модель ресурсу даних, E-commerce, Big Data, data structures, data resource model

Берко А. Ю. Моделі великих даних для систем електронної комерції / А. Ю. Берко // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. Серія: Інформаційні системи та мережі. — Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2018. — № 901. — С. 37–42. — (Інформаційні системи, мережі та технології).