Еволюція військового мистецтва українського війська

Досліджуються основні віхи еволюції військового мистецва України, аналізуються характерні для кожного періоду форми і способи збройної боротьби та побудова військ у бою. Окрему увагу приділяють розгляду розвитку військової справи в період перебування українських земель в складі інших держав та у сучасному застосуванні Збройних сил України. The main issues of Ukrainian military art evolution are researched and corresponding form and methods of armed struggle and troops formation in battles are peing analysed. Particular attentions is paid to the developmend of military art within the period of Ukrainian terrain peing part of other countries and in Ukrainian Armed Forces modern use.

Куцька О. М. Еволюція військового мистецтва українського війська / О. М. Куцька // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2006. – № 572 : Держава та армія. – С. 121–129. – Бібліографія: 13 назв.