Видавництво Державного університету “Львівська політехніка”

Розглянуто два методи розрахунку довжини регенераційної ділянки (за затуханням і за дисперсією), проаналізовано основні типи оптичних волокон і вітчизняних ІКМ - систем передачі інформації з точки зору довжини регенераційної ділянки, запропоновано новий метод розрахунку довжини регенераційної ділянки за дисперсійними характеристиками компонент. There are two calculation methods of span length regeneration (calculation by loss and by dispersion) reviewed in this article, as well as review of basic optical fibers types and home-made communication systems called "PCI". On the strength of components dispersion characteristics there is new calculation method of span length regeneration proposed.

Климаш М. Розрахунок довжини регенераційної ділянки волоконно-оптичних систем передачі інформації за дисперсійними характеристиками оптичного волокна / Михайло Климаш, Євген Чернихівський, Степан Дембіцький // Вісник Державного університету «Львівська політехніка». – 2000. – № 399 : Радіоелектроніка та телекомунікації. – С. 111–114. – Бібліографія: 7 назв.