Видавництво Державного університету «Львівська політехніка»

Наведені результати експериментальних досліджень динаміки сипучого середовища під час віброперемішування сумішей сипучих матеріалів, подано рекомендації щодо вибору оптимальних технологічних і конструктивних параметрів приготування сумішей із застосуванням низькочастотних вібрацій. The outcomes of experimental researches speakers of the loose environment are reduced at vibrational intermixing of mixtures of loose materials. The guidelines are sent at the choice of optimal technological and design parameters to preparation of mixtures with usage of low-frequency vibrations.

Дослідження динаміки і оптимізація технологічних параметрів віброперемішування сипучого середовища / І. С. Афтаназів, О. Р. Баранецька, П. П. Волошкевич, Я. Б. Кирилів, І. І. Криницький // Вісник Державного університету «Львівська політехніка». – 2000. – № 394 : Оптимізація виробничих процесів і технічний контроль у машинобудуванні та приладобудуванні. – С. 48-58. – Бібліографія: 3 назви.