Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглянуто можливі шляхи побудови потужних перетворювачів із використанням багатофазних резонансних структур, показано їх переваги і широкі можливості використання. Possibly ways of building power converters using multy phase resonance structures have being considered. There are advantegous and wide applications have being shown.

Казанівський М. Способи формування потужних перетворювачів із використанням багатофазних резонансних структур / Михайло Казанівський // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2004. – № 508 : Радіоелектроніка та телекомунікації. – С. 96–99. – Бібліографія: 2 назви.

Endorsement

Review