Формування дво- і тривимірних періодичних структур у фоточутливих середовищах

Thumbnail Image

Запропоновано методи формування дво- і тривимірних періодичних структур у фоточутливих середовищах голографічним методом. Показано, що з використанням дифракційних ґраток при однократному експонуванні можна отримати двовимірну періодичну структуру. Суміщаючи кількаразове експонування з поворотом фоточутливого носія, можливо сформувати тривимірну періодичну структуру зміни показника заломлення середовища. Methods of formation of two- and three-dimensional periodic structures in photosensitive mediums by a holographic method are proposed. The possibility to receive twodimensional periodic structure using diffraction gratings at unitary exhibiting is represented. Combining numerous exhibiting with turning of the photosensitive medium it is possible to generate three-dimensional periodic structure by changing medium refraction parameter.

Фітьо В. М. Формування дво- і тривимірних періодичних структур у фоточутливих середовищах / В. М. Фітьо // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2002. – № 455 : Електроніка. – С. 97–102. – Бібліографія: 6 назв.

Endorsement

Review