Видавництво Львівської політехніки

Вивчення міських структур, особливо міських утворень, котрі з різних причин піддаються проектним протиріччям, становить вагому частку роботи інституту міського будівництва. Загалом за останні 7 років колектив інституту будівництва при Технічному університеті м. Дрезден проаналізував та опрацював в проектах понад 50 різних міських утворень.* Досвід цих проектів показав, що в міському контексті існує особлива, рецидивуюча містобудівна складність, а саме з проектним плануванням урбаністичних сполучень. The examination of urban stuctures, especially of sites, being predestinated for urban design purposes, is a general task of each urban design studio. For the last seven years, the Institure for Urban Design of Technische Universitдt Dresden has realised morphological analysis and design on more than 50 di◌ܴ erent sites. The experience of these projects has shown, that in urban contexts one question is recurring: How to deal with urban interfaces within the design process.

Дрезден, проектувати, Київ, контекстуалізм, Львів, морфологія, громадський простір, простір, інтерфейс (сполучення), місто, урбанізм, міські дослідження, міська структура, міське перепланування, перехід, Відень, Dresden, city walk, historical traces, urban typology, urban structure, urban space, urban renewal

Гарбаум Б. Міські інтерфейси (сполучення). Стаття до дискусії про морфологію міського простору / Борис Гарбаум // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2014. – № 793 : Архітектура. – С. 134–140.