Математична модель шумового термометра на основі кореляційного підсилювача

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Виведено функцію перетворення шумового термометра з використанням математичного апарату статистичного аналізу. Выведена функция преобразования шумового термометра с использованием математического аппарата статистического анализа. The noise thermometer transistent function is found by the stochastic processes theory mathematic equiations using.

Микитин І. Математична модель шумового термометра на основі кореляційного підсилювача / Ігор Микитин, Богдан Стадник, Михайло Дорожовець // Вимірювальна техніка та метрологія : міжвідомчий науково-технічний збірник / Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор Б. І. Стадник. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2000. – Випуск 57. – С. 63–66. – Бібліографія: 6 назв.