Підвищення стійкості пін за допомогою натрійкарбоксиметилцеллюлози

Для приготування розчинів карбоксиметилцеллюлози використовувалась установка з ексцентричними циліндрами, внутрішній з яких обертався. Одержано зменшення числа Рейнольдса за збільшення ексцентриситету за сталих значень коефіцієнта тертя та збільшення коефіцієнта тертя за збільшення концентрації карбоксиметилцеллюлози за однакових чисел Рейнольдса. For preparation of solutions of karboksymetylcellulose setting was utillized with eccentric cylinders the internal from which was revolved. Diminishing of Reynolds' number at the increase of excentricity at the permanent values of coefficient of friction and increase of coefficient of friction at the increase of concentration of karboksymetylcellulose at the identical Reynolds' numbers are got.

розчини карбоксиметилцеллюлози, установка з ексцентричними циліндрами, solutions of karboksymetylcellulose, eccentric cylinders the internal from

Пічишин Б. С. Підвищення стійкості пін за допомогою натрійкарбоксиметилцеллюлози / Б. С. Піцишин, В. І. Орел // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 655 : Теорія і практика будівництва. – С. 219–223. – Бібліографія: 9 назв.