Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Наведено математичну модель вентильного реактивного двигуна постійного струму з паралельним буфером енергії, яка враховує дискретну зміну схеми транзисторного комутатора, насичення сталі магнітопроводу, втрати в міді, в комутаторі, в сталі. Представлені результати розрахунку перехідного та квазіусталеного режимів роботи електропривода на базі цього вентильного двиигуна. Switched Reluctance Motor is the simpler. more technological and cheaper then other known electrical motors. In the paper the average values mathematical model for SRM is proposed, which give a way to calculate its characteristics. Example of calculation its dynamic and static characteristics is presented.

Ткачук В. І. Математичне моделювання електромеханічних процесів у вентильному реактивному двигуні з паралельним буфером енергії / В. І. Ткачук, Л. В. Каша // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2001. – № 418 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 164-173. – Бібліографія: 11 назв.