Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Проаналізовано причини оцінювання ефективності системи менеджменту підприємств, виділено основні функції, які виконує підрозділ, заангажований у процес оцінювання ефективності системи менеджменту. Шляхом проведення аналізування теоретичних доробок вітчизняних та зарубіжних науковців та практичної діяльності вітчизняних підприємств наведено переваги внутрішнього та зовнішнього способів організування оцінювання системи менеджменту підприємств. In this article it was analyzed the reasons of evaluation of corporate management efficiency, elucidated main function of department that fulfill the evaluation of efficiency. Basing on analysis of theoretical results national and foreign researchers and practical activities national enterprises it was showed advantages inner and outer approaches of evaluation of corporate management efficiency.

Подольчак Н. Ю. Організаційні аспекти формування системи оцінювання ефективності менеджменту підприємств / Н. Ю. Подольчак // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2006. – № 575 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 34–39. – Бібліографія: 8 назв.