Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Описано контекстну схему, принцип та результати функціонування інтелектуальної системи надання соціальних допомог та запропоновано метод прогнозування кількості малозабезпечених сімей. The conceptual schema, principles and result of functioning of the intellectual decision support system which determines the amount of payments and recipients of social help is described in this article and the method of prognostication of amount of families of scanty means is offered.

Шевчук А. П. Інтелектуальна система надання соціальних допомог та прогнозування кількості малозабезпечених сімей / А. П. Шевчук // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2004. – № 519 : Інформаційні системи та мережі. – С. 327–335. – Бібліографія: 8 назв.