Thumbnail Image

За результатами двох циклів геодезичних вимірювань виявлені та проаналізовані горизонтальні зміщення плит перекриття водозливної греблі Добротвірської ТЕС. As a result of two circles of geodesic accounting, were found and analyzed horizontal movement of floor slab panel of overfall dam Dobrotvir power-station.

Дейнека Ю. П. Геодезичний моніторинг горизонтальних зміщень перекриття водозливної греблi Добротвірської ТЕС / Ю. П. Дейнека, С. Л. Петров // Геодезія, картографія і аерофотознімання : український міжвідомчий науково-технічний збірник / Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор К. Р. Третяк. – Львів : Видавництво Національного університету «Львівська політехніка», 2007. – Випуск 69 : Присвячується 85-річчю від дня народження і 60-річчю науково-педагогічної діяльності у Львівській політехніці заслуженого діяча науки і техніки України, доктора технічних наук, професора Островського Аполлінарія Львовича. – С. 105–109. – Бібліографія: 8 назв.

Endorsement

Review