З’ясовано пов’язання традиційної українськоїтапольської архітектури міст, що склалися історично в найдавніший період і тривалий час впливають на характер їх мистецького образу. The paper deals with the connections of the traditional Ukrainian and Polish architecture of towns,historically established in the old-time period and for a long time exerting an influence on the character of their artistic image.

Дида І. А. Пов’язання українських і польських містобудівних традицій на прикладі середньовічних міст долокаційного часу / І. А. Дида // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 656 : Архітектура. – С. 24–31. – Бібліографія: 6 назв.