Удосконалення механізмів фінансування АПК в умовах кризи

Проаналізовано ситуацію, яка склалася в агропромисловому комплексі України. Досліджено механізми фінансування сільськогосподарських підприємств в умовах кризового стану економіки. Описано пропозиції щодо їх вдосконалення. A situation in the agro industrial industrial complex of Ukraine is analyzed in the article. Investigational mechanisms of financing of agricultural enterprises at the conditions of crisis state economics’. Suggestions are described in relation to their perfection.

Гадупяк В. І. Удосконалення механізмів фінансування АПК в умовах кризи. / В. І. Гадупяк // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 657 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 174–178. – Бібліографія: 7 назв.