2017-11-21

Видавництво Наукового товариства ім. Шевченка
Vydavnytstvo Naukovoho tovarystva im. Shevchenka

У статті представлено освітній портал «Крок до України» як перший інтерактивний навчально-методичний ресурс для дистанційного вивчення української мови як іноземної (УМІ) студентами-іноземцями Львівської політехніки. У статті зосереджена увага на структурному та контентному аналізі освітнього порталу, подано детальний опис функціонування його навчально-інтерактивних рубрик та підрубрик, визначено переваги дистанційного вивчення УМІ відповідно до видів мовленнєвої діяльності студентів та їхніх рівнів володіння українською мовою.
The educational portal «Step to Ukraine» as the first interactive educational and methodological resource for distance learning of Ukrainian as a foreign language (UFL) by the foreign students of Lviv Polytechnic is presented in the article. The article focuses on the structural and content analysis of the educational portal, provides a detailed description of the functioning of its educational interactive headings and subheadings, the advantages of distance learning of UFL according to the types of students' speech activity and their levels of language proficiency in Ukrainian are determined.

освітній портал, українська мова як іноземна (УМІ), дистанційне навчання, види мовленнєвої діяльності, навчально-методичний ресурс, інтерактивні методи навчання, тандем-метод, educational portal, Ukrainian as a foreign language (UFL), distance learning, types of speech activity, educational and methodological resource, interactive teaching methods, tandem method

Медведєва О. Освітній портал "Крок до України" як інтерактивний онлайн ресурс для дистанційного вивичення української мови студентами-іноземцями Львівської політехніки / Олена Медведєва // Інноваційні комп’ютерні технології у вищій школі : матеріали 9-ої Науково-практичної конференції, Львів, 21–23 листопада 2017 року. — Львів : Видавництво Наукового товариства ім. Шевченка, 2017. — С. 19–25.

Endorsement

Review