Видавництво Державного університету "Львівська політехніка"

Наведені результати експериментального дослідження тонкого алмазного та ельборового шліфування магнітом'яких матеріалів. Показані переваги опрацювання ельборовими кругами. Описано методику вимірювання електромагнітних утрат. Розроблено практичні рекомендації для опрацювання магнітних головок.

Гавриш А. П. Особливості тонкого шліфування магнітом'яких матеріалів алмазними та ельборовими кругами / А. П. Гавриш, Ібрагім Аль-Рефо // Вісник Державного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Державного університету "Львівська політехніка", 1999. — № 371 : Оптимізація виробничих процесів і технічний контроль у машинобудуванні і приладобудуванні. — С. 49–54.