Керування шахтними підйомними установками з урахуванням другого тону коливань

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Наведено алгоритм визначення другого тону коливань статично зрівноважених шахтних підйомних установок. Розглянуто формоутворення сигналу керування для замкнених за швидкістю САК шахтними підйомними установками з урахуванням другого тону коливань електромеханічної системи. The algorithm of definition of the second tone of oscillations statically of balance mine winding plants is adduced. The signal conditioning of control for self-contained on speed of a ACS by mine winding plants with allowance for of second tone of oscillations of an electromechanical system is reviewed.

шахтні підйомні установки, формоутворення сигналу

Довгань С. М. Керування шахтними підйомними установками з урахуванням другого тону коливань / С. М. Довгань, А. А. Самойленко, О. О. Азюковський // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2004. – № 511 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 23-32. – Бібліографія: 5 назв.