Автоматизація відстеження інформаційного образу ВНЗ у соціальних мережах

2017-11-21

Видавництво Наукового товариства ім. Шевченка
Vydavnytstvo Naukovoho tovarystva im. Shevchenka

У статті доведено важливість автоматизації відстеження інформаційного образу ВНЗ у соціальних мережах.
The importance of automating the tracking of information image of universities in social networks is proven in this paper.

інформаційний образ ВНЗ, соціальні мережі, імідж ВНЗ, відстеження інформації, information image of universities, social networks, university image, information tracking

Романовська І. Автоматизація відстеження інформаційного образу ВНЗ у соціальних мережах / Ірина Романовська, Андрій Пелещишин // Інноваційні комп’ютерні технології у вищій школі : матеріали 9-ої Науково-практичної конференції, Львів, 21–23 листопада 2017 року. — Львів : Видавництво Наукового товариства ім. Шевченка, 2017. — С. 93–95.