Запропоновано класифікувати ризики лізингової діяльності машинобудівних підприємств на види: фінансові, комерційні, управлінські та ризики, пов’язані з предметом лізингу контрагента. На основі запропонованої класифікації відповідно до кожного виду ризику наведено заходи щодо зниження рівня ризиків лізингової діяльності машинобудівних підприємств. In the article it is suggested to classify the risks of leasing activity of machine-building enterprises on kinds: financial, commercial, administrative and the risks related to the contractor’s leasing thing. It is given measures on decrease of level of risks of leasing activity of machine-building enterprises.

лізингова діяльність, підприємство-лізингодавець, підприємство- лізингоодержувач, підприємство-продавець, (постачальник) предмета, лізингу, ризики лізингової діяльності, предмет лізингу, leasing activity, enterprise-leasinggiver, enterprise-leasingrecipient, enterprise-providor (supplier) of the, thing of leasing, risks of leasing activity, thing of leasing

Кулиняк, І. Я. Класифікація видів ризиків лізингової діяльності машинобудівних підприємств та розроблення заходів щодо зниження їхнього рівня / І. Я. Кулиняк // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2008. – № 628 : Проблеми економіки та управління. – С. 173–179. – Бібліографія: 8 назв.