Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Запропонована методика визначення миттєвих значень струмів та напруг прямої, зворотної, нульової послідовностей, а також аперіодичної складової в фазах як у сталих, так і в перехідних режимах. Методика заснована на об’єднанні методів симетричних складових та розкладання в ряд Фур’є.

Сивокобыленко В. Ф. Метод определения мгновенных значений симметричных составляющих токов и напряжений в переходных режимах / В. Ф. Сивокобыленко, М. А. Меженкова // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2000. – № 403 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 149–156. – Библиография: 2 названия.