Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглянуто методику побудови спрощених моделей інтегральних схем на основі проведення машинних багатофакторних експериментів на повній моделі схеми. Проведено оцінку ефективності використання методики синтезу спрощених моделей на основі машинних БФЕ у процедурах оптимального проектування. Визначено область ефективного застосування ПФЕ 2к , ДФЕ 2кр.

Казимира І. Оцінка ефективності використання методики багатофакторного машинного експерименту для синтезу спрощених моделей ІС / І. Казимира, М. Близнюк // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2000. – № 398 : Комп'ютерні системи проектування. Теорія і практика. – C. 96–99. – Бібліографія: 4 назви.