Механізм забезпечення реалізації інвестиційної діяльності в економіці регіону

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Проаналізовано механізм управління інвестиційною діяльністю в економіці регіону. Особлива увага приділена загальним засадам визначення сутності механізму управління макроекономічними та мікроекономічними процесами. Висвітлено окремі проблеми регіональної економіки, що вирішуються за умови регульованого впливу держави на створення привабливого інвестиційного середовища у регіоні. Визначено пріоритети і перспективи регіонального розвитку, а також пропозиції щодо вдосконалення механізму інвестиційної регіональної політики. The mechanism of investment activity’ management in the economy of region is analyzed at this article. The special attention is spared to general bases of determination of mechanism of macroeconomic and microeconomic’ process control essence. Lighted up some problems of regional economy, which could be solved at the managed influence of State on the formation of attractive investment environment at the region. Priorities and prospects of regional development, and also suggestion for perfection of investment regional policy mechanism are determined.

механізм, інвестиційний механізм, інвестиційна діяльність, регіон, регіональна політика, державна та регіональна політика, mechanism, investment mechanism, investment activity, region, regional policy, state and regional policy

Дробенко Ю. Г. Механізм забезпечення реалізації інвестиційної діяльності в економіці регіону / Ю. Г. Дробенко, Т. В. Кулініч // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2007. – № 582 : Проблеми економіки та управління. – С. 163–168. – Бібліографія: 7 назв.