Оптимізація технології контактного точкового зварювання

2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Описано математичні моделі контактного точкового зварювання і наближений метод розрахунку параметрів режиму зварювання сталі 20 за критерієм мінімізації розкиду розмірів ядра.
The mathematical models of resistance spot welding and a crude method of welding technique calculating are described. The welding parameters by minimization of nugget dimensions scatter have been optimized.

Большаков М. В. Оптимізація технології контактного точкового зварювання / М. В. Большаков, Г. М. Лукіна // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 535 : Оптимізація виробничих процесів і технічний контроль у машинобудуванні і приладобудуванні. — С. 14–17. — (Моделювання та оптимізація виробничих процесів).