Диференційний метод вимірювання електричного опору

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Проаналізовано пряміша зрівноважувальніметоди вимірювання опору. Запропоновано структуру широкодіапазонного диференційного цифрового омметра, побудованого з використанням кодо-керованих мір напруги. Розроблено алгоритм роботи такого омметра з автоматичним вибором піддіапазонів вимірювання та корекцісю похибок. Проаналізовано також похибки цифрових диференційних омметрів. Проанализированы прямые и уравновешивающие методы измерения сопротивления Предложена структура широкодиапазонного дифференциального цифрового омметра, в основу построения которого положено использование кодо-управляемых мер напряжения. Разработан алгоритм работы такого омметра с автоматическим выбором поддиапазонов и коррекцией погрешностей Проанализированы также погрешности цифровых дифференциальных омметров The direct and compensation methods of resistance measurements were made in this paper. The scheme of wide-band differential digital ohmmeter is proposed. This digital ohmmeter based on code-control voltage measure. The algorithm resistance measurement with auto ranging and errors correction is made too. The measurement error of differetial digital ohmmeters is analyzed also.

Яцук В. Диференційний метод вимірювання електричного опору / В. Яцук // Вимірювальна техніка та метрологія : міжвідомчий науково-технічний збірник / Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор Б. І. Стадник. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2001. – Випуск 58. – С. 32–37. – Бібліографія: 6 назв.