Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Поєднання конструктивного рішення сталебетонних балок, в якому передбачається зменшення металомісткості та технології із здешевленням їхнього виготовлення є актуальним з погляду доцільності дослідження міцності, деформативності та практичного застосування в будівництві. Метою роботи є обґрунтування особливості роботи та характеру руйнування сталебетонних балок із зовнішнім гладким стрічковим армуванням, без зчеплення з бетоном, у поєднанні з арматурою класу A-III та A-V. Combination of structural decision of beams of steel concretes, in which diminishing of steel and technology is foreseen with reduction of prices of their making is actual from point of expedience of research of durability and practical application in building. The purpose of work are studying features of work and character of destruction of beams of steel concretes with external smooth band re-enforcement, without tripping with a concrete, in combination with the armature of class of A-III and A-V.

Клименко Ф. Є. Міцність сталебетонних балок, армованих арматурою класу А-ІІІ, А-V у поєднанні зі стрічковою, що працює без зчеплення з бетоном / Ф. Є. Клименко, Б. М. Ільницький, Т. В. Бобало // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2007. – № 600 : Теорія і практика будівництва. – С. 176–181. – Бібліографія: 6 назв.