На основі архівних матеріалів, наукових праць польських істориків, мемуарів, польської преси, спогадів сучасників подій зроблено спробу дослідити значення Сарненського укріпрайону в оборонній стратегії Речі Посполитої. On the basis of the archival materials, scientific researches of polish historians, also recollections of the contemporaries as well as the polish press the authors make an attempt to investigate the importance of the Sarnenskiy fortified area in the defensive strategy of Poland.

Юрчук Л. В. Сарненський укріпрайон у системі прикордонних фортифікацій Польської держави (1926–1939 рр.) / Л. В. Юрчук, В. І. Матійченко // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 652 : Держава та армія. – С. 133–139. – Бібліографія: 14 назв.