Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

В статье рассмотрена оптимизация карт градиентов вертикальных движений земной поверхности горных регионов Крыма, Карпат и равнинного европейского региона. Исследуется оптимальное соотношение между информативной загруженностью карты и ее информативностью. На основании анализа и сравнения карт даны выводы и рекомендации. The optimisation of the vertical movement gradient maps of Carpathian and Crimean mountains regions and European plain region are considered in this article. The optimal ratio of informative density of a map and its informativity are explored. The final conclusion and recommendations are made a basis of the analysis.

Смірнова О. М. Про необхідність оптимізації інформативності карт градієнтів швидкостей вертикальних рухів земної поверхні на прикладі карт різних регіонів / О. М. Смірнова // Геодезія, картографія і аерофотознімання : український міжвідомчий науково-технічний збірник / Міністерство освіти і науки України, Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор П. М. Зазуляк. – Львів : Видавництво Національного університету «Львівська політехніка», 2000. – Випуск 60. – С. 88–97. – Бібліографія: 5 назв.