Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розглянуто особливості проектування комп’ютерних систем для використання в умовах космосу. Запропоновано варіант побудови реконфігурованої системи управління космічним експериментом на базі ПЛІС. This paper presents the special features of design computer system for space use. The variant of reconfigurable FPGA base space experiment control system has been proposed.

комп’ютерні системи, космічний експеримент, computer system, space experiment

Грица Р. В. Особливості побудови комп’ютерної системи керування експериментами на борту космічних апаратів / Р. В. Грица // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 639 : Автоматика, вимірювання та керування. – С. 189–193. – Бібліографія: 15 назв.